Praca na stanowisku biurowo-administracyjnym

Nr ref:
002/PL
Lokalizacja:
Poznań
Miejsce pracy:
Poznań, dogodny dojazd
Wymagania:
bardzo dobra/biegła znajomość języka niemieckiego w mowie oraz w piśmie
znajomość obsługi programów pakietu MS Office
doświadczenie w obsłudze klienta
umiejętność samodzielnej organizacji dnia pracy
kreatywność, rzetelność, zaangażowanie i chęć do pracy.
Obowiązki:
prowadzenie korespondencji w języku niemieckim oraz polskim
obsługa klientów oraz kontrahentów
przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji biurowej
tłumaczenie tekstów
obsługa urządzeń biurowych.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na cały etat lub na pół etatu
atrakcyjne zarobki
umowę o pracę
niezbędne narzędzia pracy (smartfon, laptop)
możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia własnych kwalifikacji
pracę w miłej, przyjaznej atmosferze w rzetelnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dodatkowe informacje:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: office@alauctus-care.pl Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do współpracy. ALAUCTUS-Care Sp. z o.o. +48 887 229 999 +48 61 222 00 21 W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ALAUCTUS- Care Sp. z o.o. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm. )."