Język niemiecki w pracy

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż od połowy września 2015 roku rozpoczynamy bezpłatne lekcje języka niemieckiego, które będą się odbywały w biurze naszej firmy. Oferta ta skierowana jest do naszych zleceniobiorców, jak również do tych osób, które chciałyby podjąć z nami współpracę. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania odnośnie tych zajęć drogą mailową lub telefoniczną.

Dbając o odpowiednie przygotowanie naszych opiekunek i opiekunów do pracy za granicą, stworzyliśmy także specjalną platformę językową. Znajdują się na niej zagadnienia gramatyczne oraz słownictwo niezbędne dla każdej osoby zainteresowanej zatrudnieniem w charakterze opiekuna osób starszych/pomocy domowej w Niemczech. Dzięki platformie możliwe jest zdobycie podstawowej wiedzy, rozwinięcie umiejętności językowych lub powtórzenie znanego już materiału z zakresu języka niemieckiego. Platforma przydatna jest nie tylko dla osób, które są w trakcie nauki języka, ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem niemieckim.

Platforma dostępna jest dla naszych obecnych zleceniobiorców, jak i osób aplikujących, po podpisaniu stosownej umowy i otrzymaniu hasła dostępu.

Zaloguj się w Platformie Językowej